Так.
Нові правила щодо нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (далі — норматив) передбачають, якщо роботодавець не виконує норматив, то замість адміністративно-господарських санкцій сплачує внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю (далі — внесок) (ч. 1 ст. 18-2 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII; далі — Закон № 875).
Платниками внеску є роботодавці, у яких середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу (далі — СКШП) у календарному кварталі становить вісім і більше працівників та які в цьому кварталі не виконали обов’язку щодо нормативу, який встановлює стаття 18-2 Закону № 875.
Роботодавці не є платниками внеску, якщо:
- СКШП у календарному кварталі — менше ніж вісім працівників;
- СКШП у календарному кварталі — вісім і більше працівників та які в цьому кварталі виконали обов’язок щодо нормативу, що встановлює стаття 18-2 Закону № 875;
- належать до дипломатични...